پایگاه خبری تحلیلی مهزیار نیوز
کد خبر: 2992

1402-01-18/16:20:00

راه حل برانکو برای بحران تیم صادق محرمی در کرواسی

سرمربی سابق تیم دیناموزاگرب کرواسی تاکید کرد که تنها یک نفر مقصر بحران فعلی این باشگاه نیست. […]

راه حل برانکو برای بحران تیم صادق محرمی در کرواسی

تیم فوتبال دینامو زاگرب کرواسی که صادق محرمی مدافع ایرانی را در اختیار دارد، باوجود صدرنشینی در لیگ این کشور اما شرایط خوبی را پشت سر نمی‌گذارد. این تیم از ۶ مسابقه خود صاحب تنها یک برد شده و در مرحله نیمه نهایی جام حذفی هم برابر شیبنیک شکست خورد و حذف شد.

برانکو ایوانکوویچ سرمربی سابق ایران و پرسپولیس که سابقه کار در دینامو را هم دارد، در این خصوص گفت: از نظر عینی این بحران در ماکسیمیر (ورزشگاه اختصاصی دینامو) رایج نیست. یک ماه و نیم است که دینامو در سطح مناسبی نیست. در حال حاضر قضاوت سخت است، نمی دانم به طور خاص در داخل باشگاه چه اتفاقی می‌افتد. اما واقعیت این است که نمی‌توان تنها یک نفر را برای این وضعیت مقصر دانست. همه مقصرند، از رئیس باشگاه گرفته تا بازیکنان! هیچکس نمی‌تواند از مسئولیت خود فرار کند، همه در حوزه فعالیت خود بد کار کرده‌اند.

سرمربی تیم ملی عمان درباره راهکارهایش برای خروج دینامو از بحران تاکید کرد: اول از همه باید تیم را بالا برد تا به مسیر پیروزی برگردد و این کار توسط مربی به تنهایی انجام نمی‌شود. باید یک اقدام مشترک باشگاهی باشد. برای خروج دینامو از این بحران، باید اعتماد متقابل احساس شود و نگرش مثبت باشد. روی نتیجه تاکید می‌کنم چون دینامو با نتیجه گرفتن مشکل دارد نه نحوه بازی. آبی‌ها در شیبنیک چند موقعیت خوب گلزنی دیگر داشتند و اگر دو یا سه گل می‌زدند، الان طور دیگری صحبت می‌کردیم. اما فوتبال این‌طور است. بازیکنان دینامو فوتبال را فراموش نکرده‌اند، باید دوباره شور و شوق آنها را بیدار کرد تا با آرامش این مسابقه قهرمانی را به پایان برسانند.

ارسال دیدگاه