پایگاه خبری تحلیلی مهزیار نیوز
کد خبر: 2822

1401-04-21/12:45:00

سجادی: بحث استعفای من شوخی است؛ از تصمیمات فدراسیون فوتبال حمایت می‌کنیم

وزیر ورزش و جوانان گفت: از تصمیمات فدراسیون فوتبال حمایت کامل را داریم و به مسائل فنی ورود نمی‌کنیم. […]

سجادی: بحث استعفای من شوخی است؛ از تصمیمات فدراسیون فوتبال حمایت می‌کنیم

به گزارش ایرنا، حمید سجادی در مراسم رونمایی از سردیس المپین‌های افتخارآفرین ورزش کشور در خصوص شرایط نامناسب فوتبال کشور، اظهار داشت: اوضاع درست می‌شود و دوستان در حال ساماندهی هستند.

وی در رابطه با مراسم رونمایی از سردیس قهرمانان ورزشی افزود: مراسم امروز ارزشمند، تاریخی و ارزشی است. این مراسم برای تاریخ‌سازی و هویت‌سازی ورزش کشور لازم است. بخشی از پیام این است که ورزشکاران تا زمانی که مدال می‌گیرند عزیز نیستند و بعد از دوران ورزش هم ارزشمند هستند.

وزیر ورزش و جوانان د ر خصوص برکناری دراگان اسکوچیچ از هدایت تیم ملی فوتبال تصریح کرد: برکناری؟ مگر فدراسیون اعلام رسمی کرده؟ این موضوع باید به صورت رسمی به ما گزارش شود.

سجادی در رابطه با توصیه وزارت ورزش گفت: توصیه زیاد است اما به دیدگاه و نظر فنی فدراسیون فوتبال احترام می‌گذاریم. ما نقش حمایتی نسبت به تصمیمات فدراسیون داریم. دولت و کشور در خدمت تمام فدراسیون و فوتبال هستند. مسابقات مهمی پیش‌رو  است و جام جهانی برای ما بسیار مهم است و از تصمیماتی که می‌گیرند نهایت حمایت را داریم.

وی در رابطه با جلسه با بازیکنان تیم ملی خاطرنشان کرد : در قطر حدود پنج ساعت با اعضای تیم جلسه مهم داشتم. هم با کادر فنی، بازیکنان و سرپرست تیم. برای ماموریت مهم رفته بودم تا شرایط تیم را از نزدیک بررسی کنیم. آن سفر برای من ارزشمند است.

وزیر ورزش و جوانان در رابطه با دیدار دو بازیکن تیم ملی با معاون رییس جمهوری خاطرنشان کرد: من این را نشنیدم و فقط از فضای مجازی خواندم.

وی در مورد  انتخاب علی دایی به عنوان سرمربی تیم ملی گفت: اجازه دهید من در مسائل فنی ورود نکنم.

سجادی در پاسخ به این پرسش که آیا مشکلی برای انتخاب علی دایی وجود دارد یا خیر،‌گفت:‌ به این مسائل ورود نمی‌کنم. اجازه دهید ما کار مدیریتی خودمان را انجام دهیم.

وزیر ورزش و جوانان در مورد شایعه دخالت وزارت ورزش در فدراسیون فوتبال عنوان کرد: نقش حمایتی داریم و صلاح نیست و من اصلا توصیه نمی‌کنم.

سجادی در رابطه با بحث استعفایش گفت: این مساله خنده، جوک و شوخی است.

وی در رابطه با جنجال علیرضا دبیر در مجمع فدراسیون کشتی خاطرنشان کرد: مشکلی با دبیر نبود. مدیریت همین است. سوتفاهمی بود که رفع شد.

ارسال دیدگاه