پایگاه خبری تحلیلی مهزیار نیوز
کد خبر: 791

1399-10-11/19:33:00

معرفی برترین کمانداران کشور در پایان دیدارهای هفته سوم و چهارم

هفته سوم و چهارم لیگ تیراندازی با کمان، یادواره شهدای سلامت در رده مردان برگزار شد. […]

معرفی برترین کمانداران کشور در پایان دیدارهای هفته سوم و چهارم

 به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیر و کمان، هفته سوم و چهارم لیگ تیر و کمان، یادواره شهدای اقتدار و سلامت در رده مردان امروز پنجشنبه برگزار شد.

در این روز به دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی، این مسابقات فقط در رده مردان برگزار شد.

در هفته سوم و در رده ریکرو مردان، تیم دانشگاه آزاد با نتیجه ٤ بر یک مقابل هیات چهارمحال بختیاری به برتری رسید. آکادمی راد با همین نتیجه از سد سپاهان گذشت. نفت امیدیه با نتیجه ٣ بر ٢ مقابل کمانداران پایتخت به پیروزی رسید و نیروی زمینی اردبیل با نتیجه ٤ بر یک مقابل مقاومت عاشورای آذربایجان شرقی به برتری رسید.

در هفته چهارم و در ریکرو مردان، کمانداران پایتخت با نتیجه ٤ بر یک مقابل هیات چهارمحال بختیاری به پیروزی رسید. نیروی زمینی اردبیل با نتیجه ٥ بر صفر برابر سپاهان به پیروزی رسید. دانشگاه آزاد با همین نتیجه از سد هدف طلایی گذشت و نفت امیدیه با نتیجه ٤ بر یک مقابل مقاومت عاشورای آذربایجان شرقی به برتری رسید.

در هفته سوم و در رده کامپوند مردان، تیم فولاد آلیاژی ایران با نتیجه ٥ بر صفر مقابل سپاهان به برتری رسید. تیم کمانداران پایتخت با نتیجه ٤ بر یک برابر هیات آبیک به پیروزی رسید. تیم آلفا با همین نتیجه مقابل هیات کرمانشاه به پیروزی رسید و تیم مقاومت عاشورای آذربایجان شرقی با نتیجه ٣ بر ٢ مقابل نفت امیدیه به برتری رسید.

در هفته چهارم و در رده کامپوند مردان، تیم سپاهان با نتیجه ٣ بر ٢ مقابل مقاومت عاشورای آذربایجان شرقی به برتری رسید. تیم آلفا و هیات کرمانشاه با نتیجه مشابه ٥ بر صفر مقابل کمانداران پایتخت و نفت امیدیه به برتری رسیدند. آکادمی راد با نتیجه ٤ بر یک مقابل فولاد آلیاژی ایران به پیروزی رسید.

در مسابقات برگزار شده و در ماده ریکرو، رضا شبانی از دانشگاه آزاد با امتیاز ٣٤٦، صادق کبودانی با امتیاز ٣٣٠ از تیم نیروی زمینی اردبیل و صادق اشرفی با امتیاز ٣٢٢ از دانشگاه آزاد بهترین امتیاز را کسب کردند.

در ماده کامپوند هم، محمدصالح پالیزبان با امتیاز ٣٥٦ از آکادمی راد، نیما محبوبی و مجید احمدی از تیم آلفا با امتیاز ٣٥٢ در رده اول تا سوم از لحاظ امتیاز قرار گرفتند.

ارسال دیدگاه