پایگاه خبری تحلیلی مهزیار نیوز
کد خبر: 3452

1403-02-21/12:36:00

‌۲۵۴ همت اوراق مشارکت به‌ پروژه‌های عمرانی تخصیص یافت

رییس سازمان برنامه و بودجه در جمع مدیران استانی سازمان از تخصیص کامل منابع حاصل از انتشار ۲۵۴ هزار میلیارد تومان اوراق مشارکت به تکمیل پروژه‌های عمرانی خبر داد. […]

‌۲۵۴ همت اوراق مشارکت به‌ پروژه‌های عمرانی تخصیص یافت

داوود منظور رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در همایش رؤسای سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان‌ها و سازمان‌های تابعه، اظهار کرد: لازم است بُرش استانی برنامه جهش تولید با مشارکت مردم، توسط سازمان‌های مدیریت و برنامه‌ریزی استان‌ها با مشارکت سایر دستگاه‌های استانی، تهیه و تنظیم شود تا هر یک از استان‌ها مسئولیت و سهم خود را در این برنامه ایفا کنند.

وی گفت: پیام دولت سیزدهم، امیدآفرینی برای مردم است و عملکرد کارگزاران نظام باید به‌گونه‌ای باشد که مردم احساس کنند دولت مسائل آنها را متوجه می‌شود و با داشتن برنامه مشخص، مشکلات مردم را حل می‌کند.

منظور با بیان اینکه مهم‌ترین مساله مردم، توسعه و پیشرفت کشور است، گفت: سازمان برنامه و بودجه کشور و زیرمجموعه استانی، راهبران پیشرفت کشور هستند و باید عملکرد ما، این احساس را به جامعه بدهد که با تمام توان به مأموریت‌هایمان عمل می‌کنیم.

تخصیص منابع حاصل از انتشار ۲۵۴ همت اوراق مشارکت به تکمیل پروژه‌های عمرانی

منظور گفت: تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام از اولویت‌های دولت بوده و لازم است استان‌ها ضمن نظارت دقیق بر اجرای طرح‌های استانی و ملی، در تقویت انضباط مالی کوشش بیشتری داشته باشند. در بودجه سال جاری انتشار ۲۵۴ همت اوراق مالی پیش‌بینی شده است که منابع حاصل از انتشار این اوراق عیناً صرف تکمیل طرح‌های تملک دارایی ثابت خواهد شد.

ارسال دیدگاه