پایگاه خبری تحلیلی مهزیار نیوز
کد خبر: 2931

1401-12-15/11:25:00

خط و نشان سرمربی ژاپن برای شمسایی و تیم ملی ایران

سرمربی تیم ملی فوتسال ژاپن گفت: می‌خواهیم با شکست دوباره ایران در فینال به کارمان در این پنجره فیفا پایان بدهیم. […]

خط و نشان سرمربی ژاپن برای شمسایی و تیم ملی ایران

دیدار فینال تورنمنت ۶ جانبه فوتسال تایلند به میزبانی شهر پاتایا فردا سه شنبه بین دو تیم ملی ایران و ژاپن برگزار می‌شود تا قهرمان این دوره از رقابتها مشخص بشود. این بازی از ساعت ۱۸ به وقت محلی آغاز می‌شود.

تقابل ایران و ژاپن برای هر دو تیم اهمیت زیادی دارد. ژاپن که در مهرماه امسال در فینال جام ملت‌های آسیا ایران را با نتیجه ۳ بر ۲ شکست داد به دنبال تکرار این اتفاق و ضربه زدن دوباره به ملی پوشان کشورمان است؛ در حالی که وحید شمسایی و شاگردانش به فکر انتقام آن فینال و بازگرداندن اعتبار برابر «سامورایی ها» هستند.

«کنیچیرو کوگوره» سرمربی تیم ملی ژاپن به سختی و با نتیجه ۱ بر صفر در مرحله نیمه نهایی عربستان را شکست داد و به فینال رسید. او حالا برای تیم ملی ایران خط و نشان کشیده و می‌گوید که قصد دارد با قهرمانی این تورنمنت را به پایان برساند.

کوگوره گفت: برابر عربستان بازی را ۴۰ دقیقه کنترل کردیم و پیروز شدیم. اینکه بتوانیم یک بار دیگر با ایران روبرو شویم واقعاً بزرگترین فایده‌ای است که از حضور در این تورنمنت به دست می‌آوریم.

سرمربی تیم ملی ژاپن تاکید کرد: با آمادگی کامل برای این امر، می‌خواهیم با شکست دوباره ایران در فینال، فعالیت‌های این پنجره فیفا را به پایان برسانیم.

ارسال دیدگاه